• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Derya Usta Makeup Studio

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Derya Usta

reklam logosu
  • firma instagram

Günlük hayatta iş yoğunluğu veya çeşitli sebeplerle kendimizle ilgilenmeyi ihmal edebiliriz. Bu da cildimizde bir takım sorunlara yol açabilir. Cildimize hak ettiği özeni ve değeri vermemiz gerekmektedir. Bu yüzden de uzman birinin yardımını almamız gerekebilir. Derya Usta Makeup Studio olarak Antalya’da hizmet vermekteyiz.

Cildimiz ve kişisel bakımımız bizler için çok önemlidir. Cildimizi her an temiz tutmamız gerekmektedir. Fakat bazen ne kadar bakım yaparsak yapalım cildimizde bir takım sorunlar oluşabilir. Bunlar ise çözümsüz değildir. Her türlü kişisel bakım ve cilt bakım işlemiyle Antalya güzellik merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Cilt lekelerinden kurtulmak isteyen kişiler için leke tedavimiz bulunmaktadır. Yine gözenek sıkıştırma gibi çeşitli işlemleriz mevcuttur.

Tüy sorunu olan kişiler için sir ağda ya da sonsuza dek kurtulmak isteyenler için ise lazer epilasyon ve buz lazer seçeneklerimiz mevcuttur. Ellerimizin bakımı bizim için çok önemlidir. Onlar görünüşümüzü tamamlayan en önemli organlardır. Elleriniz ve tırnaklarınız için çeşitli bakım işlemlerimiz bulunmakta olup bunlardan bazıları ise protez tırnak uygulaması, kalıcı oje uygulaması, manikür pedikür işlemleridir.

Merkezimizde sizin isteğiniz doğrultusunda çeşitli makyaj uygulamaları profesyonel makyaj uzmanları tarafından yapılmaktadır. Kaşlarınız için ise çeşitli kaş tasarım seçenekleri ile de hizmet vermekteyiz. Daha birçok işlemimizle hizmet vermekte olup amacımız sizleri hayal ettiğiniz görünüme kavuşturmaktır. Bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR