• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Derya Yıldız Hair And Make-up

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Derya Yıldız

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul güzellik merkezi olarak kusursuzluğu vaat ediyoruz. Uzun yıllardan beri sektörde yer alan firmamız güler yüzlü ekibi ile uzun soluklu hizmetler sunmaktadır. Yılların kazandırdığı deneyimler ve bilgi birikimleri başarımıza başarı katmaktadır. Sektöre adım attığımızda ki ilk heyecanla hizmetlerimize devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firma olarak güzelliğinize güzellik katmayı amaçlıyoruz. Gerekli olan bütün bakımlarınızı profesyonel şekilde gerçekleştirerek memnuniyetinizi ve mutluluğunuzu kazanıyoruz.

Mutluluğunuza şahit olmak firmamızı gururlandırmaktadır. Müşteri odaklı hizmetler sunduğumuz için işimizde başarı elde ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini dikkate alıyoruz ve uygulamalarımızı da istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Kalitemizden asla taviz vermeyerek fark yaratıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile sektörün tanınan firması haline geldik bundan sonra da bu tanınırlığı ülke geneline yaymak için çaba sarf edeceğiz.

Firmamızda hizmet sunan ekip arkadaşlarımızın tamamı güzellik alanında eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın gerçekleştirdiği başarılı işler ile gündemde kalıyoruz. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz malzemeleri özenle seçiyoruz, malzeme kalitemiz bizi yansıttığı için asla sağlığınıza ve cildinize zarar verecek ürünleri firmamızda bulundurmuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı her şeyden daha önemli ve değerlidir.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen hizmetlerin tamamı uygun fiyatlıdır. Kaliteyi uygun fiyatlar ile buluşturarak rakiplerimizi geride bırakmayı başarıyoruz. Sizler de sektörün tanınan ve güvenilen firmasından hizmet almak istemez misiniz? O halde kısa süre zarfında şubemizi ziyaret ederek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR