• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Destan Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Arslan

Kayseri sigorta acentelerinden biri olarak, sigorta hizmetleri alanında sahip olduğumuz tüm bilgi birikimini ve profesyonel kadro deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren bu alanda hizmetlerimizi hem teknolojiyi kullanarak hem de en mantıklı çözüm yollarını kullanarak en iyi yerlere getirdik.

Kayseri sigorta finanssektörü altında açılmış olan firmamız, trafik sigortası hizmetler ile en ideal ve en faydalı trafik sigortasını sizler sunar. Sigorta hizmeti günümüzün en önemli ve en tedbirli hizmetlerinden biridir. Bu alanda Kayseri içerisinde ki açığı fark eden firmamız en kaliteli hizmeti sunabilmek için diğer sigorta hizmetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

İş yeri sigortası, tarım sigortası, bireysel emeklilik sigortası gibi sigorta hizmetlerinin yanında aynı zamanda iş makinaları sigortası, zorunlu hekim sigortası, araç sigortası hizmetlerimiz ile de bulunması en zor sigorta hizmetlerini tek bir çatı altında topladık.

Kayserinin en iyi sigortacısı olarak, firmamızdan boş ve hizmet almamış olarak çıkmamanız için kendimizi geliştirmeye ve diğer sigorta çeşitlerini de hizmetimiz arasına eklemeye devam etmekteyiz.

Bireysel emeklilik sigortasını en iyi fiyatlara ve en güvenilir sigorta yöntemleri ile yaptırmak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz fiyat bilgileri konusunda sizlere detaylı bilgiyi sunacaktır. Bunun için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve hemen fiyat bilgisi isteyerek fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Detaylı görüşmeler için ise sizleri sigorta acentemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR