• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dilek İletişim

Adres :

Cumhuriyet Caddesi Ziraat Bankası Karşısı Yenimahalle Hakkari Hakkari » Şemdinli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Şin

E-Posta Adresi :

ridvansin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 808 34 04

Whatsapp 2:

0 (543) 808 34 04
Dilek İletişim olarak şemdinli tl yükleme noktası,şemdinli fatura ödeme noktası,şemdinli fatura tahsilat merkezi,şemdinli yeni hat aboneliği,şemdinli faturalı hatta geçiş noktası,şemdinli faturasız hatta geçiş noktası,şemdinli cep telefonu satışı,şemdinli ikinci el telefon satışı,şemdinli ikinci el tablet satışı,şemdinli faturalı hat aboneliği,şemdinli yeni hat geçiş noktası,şemdinli telefon aksesuar satışı vb alanda hizmet vermekteyiz,

Her bir çalışanımızı seçerken alanının ehli olan yahut ehli olmaya yatkın azimli ve çalışkan ve aynı zamanda sabırlı ve güler yüzlü insanları birer inci tanesi gibi topluyoruz. Hakkari şehrindeki insanların bizlerden almış olduğu hizmetten herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için elimizden gelenin en iyisin, en mükemmelini yapmak için 7/24 hiç durmaksızın çalışıyoruz. Misyonumuz mutlu müşteri güçlü Dilek İletişim firması olmak üzere ifade ettiğimiz değerler kapmasında kendi hedeflerimize ulaşmak için çaba sarf ediyoruz.

Bir vizyon sahibi olmak güçlü olarak ayakta kalmanın en önemli şartıdır. Bizlerde Dilek İletişim firması olarak Hakkari şehrinde kalmanın verdiği avantajları kullanarak çağın gereklerine ayak uyduruyor ve internet ve teknoloji akımını es geçmiyoruz. Teknoloji ve internetin öneminin ne kadar büyük olduğunu biliyor ve ona göre kendimizi geliştiriyoruz. Gelişmeyen ölür mantığını bildiğimiz için ileri görüşlü olmak için çaba sarf ediyor ve sizlerin memnuniyeti için çaba sarf ediyoruz. Yalancılıktan uzak ve hızlı hizmet sunma yeteneğimiz ile sizlerin memnuniyetini kendimizden önce tutuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR