• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Direk İletişim

Adres :

Yeniköy Mahallesi Atatürk Caddesi 503/5 Döşemealtı/antalya Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Direk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ademdirek0@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 380 25 25
Direk İletişim olarak Antalya-Döşemealtı nda hizmet vermekte olup teknik servis olarak cep tefonu bakım onarım, fatura ödeme, tl ödeme, telefon aksesuarları, elektronik eşya mağazası vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.
Teknoloji sürekli olarak gelişim gösteren oldukça kapsamlı bir süreçtir. Teknoloji içerisinde olup biten her türlü gelişim insan hayatını birçok açıdan etkilemekte ve insanların yaşam şartlarını, günlük alışkanlıklarını değiştirmektedir. Direk İletişim firmamız olarak teknolojinin takibini sürekli olarak sürdürmekteyiz. Yapmış olduğumuz bu duraksamadan gerçekleşen takip neticesinde ise müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi yorumlayabilmekteyiz.
Elektronik sektörü gelişimi sürekli olan bir sektörü olduğu için gerek teknolojik gerekse sektörümüzü etkileyen diğer alanlarda oluşan yeniliklerin sürekli olarak takipçisi olmak durumunda kalmaktayız. Bu takip sürecinin ise hiçbir zaman sonra ermeyecek olduğunun farkındayız. Bu farkındalığımız sayesinde elektrınik eşya alanında hizmet veren firmalar arasında yenilikleri getiren ilk firma olarak tanınmaktayız. Müşterilerimize sürekli olarak sunmuş olduğumuz, ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan yenilikler sayesinde ise sürekli olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR