• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diriliş Oto Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gültekin Emre Eren

  • firma fb

Araçlarımız bizler için değerli vasıtalardır. Onların güzel, bakımlı ve sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirmesi bizleri mutlu eder. Temizli yapılması sayesinde estetik olarak da çevre ile uyumlu bir hal alır. Bu araç bakım ve temizlik işlemlerini kendi başımıza yapacak imkânımız, vaktimize ve bilgimiz olmadığında uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet veren bir kurum arayışına girmekteyiz. Diriliş Oto Yıkama olarak bizler sizlerin araçlarınızın bu ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Diriliş Oto Yıkama Çanakkale ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Çanakkale otomotiv sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin araçlarının motor temizliği, far temizliği, pasta-cila işlemleri, detaylı iç ve dış temizlik, yağ ve filtre değişimi, akü bakımı alanlarında hizmetlerini vermekteyiz. Bu verdiğimiz hizmetler esnasında kaliteli, piyasada kendini kanıtlamış markaların tercih edilen ürünlerini kullanmaktayız. Çalışma arkadaşlarımız alanlarında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Sizlerin araçlarını kendi araçları gibi özenli ve dikkatli bir şekilde bakım hizmeti verirler.

Eğer sizlerin de araçlarınızın temizlik, yağ değişimi gibi alanlarda hizmete ihtiyacı varsa doğru adrestesiniz. Diriliş Oto Yıkama olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR