• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Duran Şahintürk

Adres :

Mansur Dede Mahallesi 076 Sokak Karaman İş Merkezi No: 1/26 Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duran Şahintürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 602 78 53

Diş Hekimi Duran Şahintürk Kliniğimiz, diş hekimliği hizmetlerinde lider kalitede çalışmaları ile öne çıkmakta ve söz konusu hizmetlerine debirmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Kendi sektöründe oldukça başarılı düzeyde hizmetleri ile öne çıkmakta olan kliniğimiz, Karaman Merkez diş hekimi kliniği genel şube merkezi ile kendi alanında en çok tercih edilen markaların da en başında yer almaktadır. Profesyonel seviyedeki diş hekimi hizmetleri ve oldukça makul fiyat odaklı ücret skalası ile öne çıkan firmamız, genel hasta memnuniyetini de diğer her türlü ticari kaygının üzerinde tutması ile tanınmaktadır.

Karaman ili merkez ilçede yer diş hekimi kliniği bünyesinde pek çok çeşitli tıbbi hizmetlere imza atmakta olan Diş Hekimi Duran Şahintürk markamız, kendi alanında en çok tercih edilen firmaların da en başında yer almaktadır. Söz konusu diş kliniğimiz; profesyonel seviyede porselen diş kaplama hizmetleri, diş eti tedavisi hizmetleri, çürük diş tedavisi, acil diş hekimi hizmetleri ve zirkonyum diş kaplama çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

Kendi sektöründe oldukça nitelikli ve yetkin seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta olan Diş Hekimi Duran Şahintürk Diş Kliniğimiz, birçok farklı iletişim yollarını da söz konusu firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde klinik hizmetlerine; marka internet web sitemiz, GSM telefon numaramız veya kurumsal e-posta adresimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR