• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Pınar Tansel Semir - Seyhan Diş Hekimi

Adres :

Çınarlı Mah. Ziyapaşa Bulv. No: 75 Umutlu İş Merkezi Kat: 1 Daire: 11 ( Çavuşoğlu Oteli Yanı - Atilla Altıkat ) Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Tansel Semir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 678 24 01

Adana Ceyhan’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Diş Hekimi Pınar Tansel Semir sağlıklı, estetik ve konforlu dişlere sahip olmak isteyenlerin değişmez adresidir. Ağız ve diş sağlığı son derece önemlidir. Üstelik ağız ve diş sağlığı birçok farklı açıdan önem taşır. Bunlardan ilki sağlıktır. Ağız ve diş sağlığı her yaştan kişi için hayati öneme sahip olup beslenmeyi doğrudan etkilemekte, sağlıklı beslenmenin yolu sağlıklı dişlere sahip olmaktan geçmektedir.

Ağız ve diş sağlığı aynı zamanda estetik açıdan da önemlidir. Kişisel görünümünüz dış sağlığınızla doğrudan bağlantılıdır ve güzel gülüşlere, estetik duruşlara sahip olmak için ışıl ışıl dişlere sahip olmanız gerekmektedir. Merkezimizde bütün bu alanlarda ve daha fazlasında yardımcı oluyor, sağlıklı ve estetik dişlere sahip olmanız adına bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz.

Adana sağlık sektörünün öncü kliniklerinden birisi olarak önceliği daima hastalarımızın memnuniyetine veriyoruz. Alacağınız hizmetlerden yüzde yüz memnun kalmanız adına bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz. En modern uygulamaların adresi olmak adına alanımızda meydana gelen gelişmeleri yakından izliyor, bilimsel çalışmaları takip ediyor ve dünya standartlarında uygulamalara imza atıyoruz.

Kişiye özel tedaviler geliştiriyor, uygulamalarımızın kalıcı olması adına kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyoruz. Gülüş tasarım işlemleri, kanal tedavisi, implant tedavisi, diş bakımı, çocuk diş hekimi, diş çekimi, kompozit dolgu tedavisi, diş beyazlatma işlemleri ve çok daha fazlasını başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR