• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyar Europe Ekspertiz

firma adresi

Adres :

- Diyarbakır » Bağlar
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Masum Şahindar
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 207 07 90

  • firma instagram

Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde siz değerli müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmetler sunan Diyar Europa Ekspertiz isimli işletmemiz sunduğu profesyonel hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyeleri arasında kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler bünyesinde teknolojiden çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Kullandığımız özel sistemler sayesinde satın alacağınız araçlarda bulunan arızaların nokta atışı olarak tespit edilmelerini ve sizlere rapor olarak sunulmalarını sağlamaktayız. Teknolojik sistemlerimiz düzenli olarak güncellenmekte ve siz değerli müşterilerimizin araç alma noktasında mağdur olmamanızı sağlamaktadır. İşletme olarak ayrıca sunduğumuz bu önemli hizmetleri her zaman en uygun fiyatlar ile sunmakta ve sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde her zaman deneyimli ve tecrübeli elemanlar bulundurmakta ve satın alacağınız aracın detaylı bir şekilde incelenmesini sağlamaktayız. Elemanlarımızın yaptıkları detaylı incelemeler sayesinde araçta bulunan en ufak problemler dahi tespit edilmekte ve sizlere aktarılmaktadır. Sunduğumuz hizmetler müşterilerimiz için her zaman çok önemli noktada yer almaktadır. Bizde bu önemin farkında olan bir işletme olarak her zaman hatasız ve sorunsuz olarak hizmetler ortaya çıkarmaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmetler sigortamız altında yer almakta ve sunduğumuz rapor dışında durumlar ortaya çıkarsa tüm zararlarınız işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.

Sizlerin de kaliteli, güvenli ve profesyonel olarak bu şekilde hizmetlere ihtiyacınız var ise eğer Diyarbakır ekspertiz sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek hizmetler alabilirsiniz.

Diyarbakır bağlar hızlı ekspertiz bağlar tecrübeli ekspertiz,en yakın ekspertiz,güvenilir ekspertiz ,tercih edilen ekspertiz,detaylı ekspertiz,garantili ekspertiz,uygun ekspertiz,oto ekspertiz,TSE onaylı ekspertiz,hızlı ekspertiz,tecrübeli ekspertiz,Diyarbakır Yenişehir en yakın ekspertiz,Yenişehir güvenilir ekspertiz,tercih edilen ekspertiz,detaylı ekspertiz,garantili ekspertiz,uygun ekspertiz,oto ekspertiz,TSE onaylı ekspertiz Diyarbakır Sur garantili ekspertiz,Sur oto ekspertiz,en yakın ekspertiz kurumsal ekspertiz,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR