• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyarbakır Yedi İklim Halı Yıkama Fabrikası

Adres :

Barış Mah. Doğa Koleji Arkası 1005 Sok. Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şaban Çiçek - Mehmet Çiçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 084 80 77

Whatsapp 2:

0 (545) 860 21 21

Yılların getirmiş olduğu deneyim bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlere en kaliteli ve en temiz hizmeti uygun ekonomik koşullar altında sunmaya devam ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. En önemli referans kaynağımız ve çalışma azmimiz ile motivasyonumuzu arttıran unsurların başında memnuniyetiniz gelmektedir. Sizlerin yapmış olduğu olumlu geri dönüşümleriniz sayesinde Diyarbakır halı yıkama sektöründe her geçen gün emin adımlarla üst sıralara doğru tırmanmakta ve alanımızda söz sahibi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her biri alanında uzman ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en temiz ve en nitelikli hizmeti sunmaktayız.

Sektörümüze ilişkin dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri sürekli olarak yakında takip ediyoruz ve kendimizi bu gelişmeler ışığında yeniliyoruz. Halılarınızın ve koltuklarınızın temizlenmesinde son teknolojik ekipman ve donanım kullanmaktayız. Geniş hizmet yelpazemizin içerisinde halı yıkama, koltuk yıkama, kilim yıkama, yorgan ve battaniye yıkama bulunmaktadır. Evlerimizde ve iş yerlerimizde sağlıklı bir yaşam sürebilmek için halılarınızın ve koltuklarınız temizliği oldukça önemlidir. Özellikle tozlara aşırı alerjisi bulunan kişiler içinse bu temizliklerin ihmal edilmeden yapılması gerekmektedir. Tüm koltuklarınızı özenle temizliyor ve varsa tüm lekeleri çıkartıyoruz.

Kurumsal ilkelerimizin başında hizmetlerimizdeki kalite ve güven gelmektedir. Tüm yapmış olduğumuz hizmetlerin arkasında duruyoruz ve koltuklarınızın, halılarınızın ilk gün gibi tertemiz ve pırıl pırıl olacaklarının garantisini veriyoruz. Temizliği uygun fiyatlarda sizlere sunabilmemiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR