• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Diyetisyen Ahmet Sarı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Sarı

  • firma instagram

Antalya medikal ve tıbbi cihaz sektörü içerisinde kurulmuş olan firmamız bu sektörde kurulduğu günden itibaren kendisini geliştirmeye devam etmekte ve işinde en iyi hizmeti Antalya’da sizlere sunmaktadır.

Firma olarak daha sağlıklı ve ruhsal açıdan daha rahat olmanız için birbirinden farklı pek çok yöntem ile uzmanlarımız sizlere gereken desteği ve danışmanlığı sağlarlar. Diyetisyen danışmanlık hizmetleri ile diyetisyen iletişim numaraları içerisinde en uygun olanları sizlere yönlendiriyoruz. Çalışmış olduğumuz diyetisyenlerin hepsi alanında bir numara ve en iyi olan diyetisyenlerdir.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında, gebelikte beslenme programı, beslenme danışmanlığı, sağlıklı kilo alma programı, sağlıklı kilo verme programı, en iyi diyetisyen hizmeti, aktif beslenme danışmanı, sporcu beslenmesi danışmanı, uzman diyetisyen danışmanı, aktif yaşam koçu vb. hizmetlerimiz mevcuttur.

Yaşam koçu hizmetimiz ile hayatınızın daha düzenli ve programlı olduğunu, kendinize daha kaliteli zaman ayırabildiğiniz kısa sürede içerisinde görürsünüz. İstediğiniz her dönem için aktif yaşam koçları sizlere destek olacaktır. Zorlu bir dönemden geçiyor ve bu süreçte alacağınız kararların mantıklı olmasına önem veriyorsanız yaşam koçları size istediğiniz desteği sunmaktadır.

Gebelik döneminde besleme programlarında uzman diyetisyenlerimiz çalışmakta hem annenin hem de bebeğin sağlığı için en kaliteli beslenme programını hazırlamaktadır.

Sizde aktif beslenme danışmanı ve yaşam koçu hizmetini profesyonel bir firma ile almak bu konuda en iyiler ile çalışmak istiyorsanız hemen bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR