• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Aleyna Öztürk ( Nilüfer Diyetisyen )

firma adresi

Adres :

23 Nisan Yunusemre Caddesi No : 7/ B Metrokent Sitesi Blok Önü Zemin Kat Bursa » Nilüfer
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aleyna Öztürk
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 551 86 97

reklam logosu
  • firma instagram

Kilo vermeniz, sağlıklı belenmeniz ve yaşam tarzınızı iyileştirmek için hizmet veren firmamız Diyetisyen Aleyna Öztürk, sizin için doğru bir adres olacaktır. Uzman diyetisyenimiz sayesinde, sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Firma olarak temel prensibimiz, her zaman müşteri memnuniyeti ilkesine uygun bir şekilde hizmet sunmaktır. Bu doğrultuda en güncel ve en yenilikçi yaklaşımlarla diyetisyenlik hizmeti veriyoruz.

Bursa diyetisyen sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen firmalar arasında öncü bir konumda yer almaktadır. Birçok önemli hizmeti de sizlere sunuyoruz. Bu hizmetlerimizden bazıları ise şunlardır; online diyet hizmeti, sağlıklı beslenme danışmanlığı, insülin direnci ile beslenme, hastalarda beslenme, kilo kontrol hizmetleri, hamilelikte beslenme, sağlıklı kilo verme, sağlıklı kilo alma, kişiye özel diyet programları, aromaterapi hizmeti, sporcu beslenmesi gibi birçok alanda sizlere hizmetler sunuyoruz.

Firmamız, alanında uzman ve deneyimli diyetisyeniyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Uygun fiyatlar ile kaliteli diyetisyenlik hizmetleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Günümüzün en büyük problemlerinden olan beslenme problemlerini birlikte kısa bir sürede çözebiliriz. Firmamızdan hizmet almak isteyene her bireyimizle özel olarak ilgileniyor ve çözüm üretiyoruz.

Diyetisyenimiz ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Dilediğiniz zaman detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Randevulu bir şekilde de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Diyetisyen hizmetlerinin doğru adresine sizleri de bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR