• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Gözde Çiftçi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gözde Çiftçi

  • firma tw
  • firma instagram

Alanında başarılı ve profesyonel firmalarından biri olan Diyetisyen Gözde Çiftçi birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Beslenme düzeni, hayatımızın her alanına etkisi olan önemli bir unsurdur. Beslenme düzeni, uyku düzeninden ruhsal sağlığa kadar pek çok önemli alanı düzenleme gücüne sahiptir. Bu sebeple, kişinin her anlamıyla sağlıklı olabilmesi için doğru beslenme düzenine geçiş yapması gerekir. Bunun için de uzman desteklere ihtiyaç vardır.

Firmamız, danışanlarına uzman ve profesyonel destek verir. Alanında eğitimini tamamlamış ve tecrübeli uzman diyetisyenimiz, her yaştan kişilerle hassasiyetle ilgilenir. Beslenme düzeninden kaynaklanan sorunların sadece yetişkinleri değil tüm yaş gruplarını ilgilendirdiğinin bilincinde olarak tüm yaş grupları için danışmanlık verir. Diyetisyenimiz, kişinin yaş, sağlık durumu ve mesleğini hesaba katarak oluşturduğu kişiye özel programlarla danışanlarıyla ilgilenir. Program veya listenin takibinde olarak istenen sonuca ulaşmak için danışanlarla iletişimde kalır. Böylece diyetisyenimiz ve danışan arasındaki kontrol mekanizması ve iletişim kişilerin programa uymasını kolaylaştırır. Çeşitli yaş grubu ve mesleklerden danışanlarımızla istenen hedeflere ulaştığımız için mutluyuz.

İzmir danışmanlık sektöründe firmamız, başarılı ve hedef odaklı çalışmalarıyla takdir edilir. Ekibimiz, danışanlarımız hakkında detaylı bilgi alarak hedeflerine ve sağlıklarına uygun uygulayabilecekleri programları hazırlar. Danışanlarımızın isteklerine göre çeşitli iletişim araçları ile bu süreç yönetilir. Alanımızın yeniliklerini ve farklı görüşlerini takip ederek en doğru ve en uygun seçenekleri danışanlarımıza sunuyoruz. İşimize ve danışanlarımıza verdiğimiz değeri yoğun çalışmamız ile gösteriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR