• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Kübra Doğan Ergün

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kübra Doğan Ergün

reklam logosu
  • firma instagram

İnsan sağlığı için yeterli ve dengeli beslenmek oldukça önemlidir. Bunu sağlayabilmek için tavsiyeler alınmakta ve programlar uygulanabilmektedir. Muayenehanemizde sizler için yemek listelerinin hazırlanması, yiyeceklerin sağlığa uygun bir şekilde pişirilip sunulması konusunda tavsiyeler vermekteyiz. Beslenme danışmanlığı için doğru tercihin önemini bizimle fark edin. Besin kaynaklarının sağlık kurallarına uygun şekilde kullanılmasını sağlayarak kaliteli bir yaşam elde etmeniz için çalışıyoruz. Diyetisyenler olarak öncelikle öneride bulunuyor, uygun programlar hazırlayabilmek için yaş, cinsiyet ve fiziksel gruplara göre değerlendirmeler yapıyoruz. Enerji ve besin öğeleri gereksinimlerinizi belirleyerek fiziksel aktivitelerinizi uygun düzeyde tutabilmek adına hizmet veriyoruz. Tarafımızdan online danışmanlık hizmeti de sunulmaktadır.

Kahramanmaraş danışmanlık bünyesinde doğru beslenme programları ile besin analizleri yapılarak, diyet ürünleri geliştirmekte ve çeşitli hastalıklara uygun diyetler planlamaktayız. En güzel tarifleri en sağlıklı şekilde geliştiriyor birlikte sağlıklı beslenmenin yolunu tutuyoruz. Özel programlarla kişiye yönelik çalışarak ergenlik, hamilelik, kronik rahatsızlık vb. özel durumlar için programlar hazırlanarak uygulanmaktadır. Diyetisyen Kübra Doğan Ergün danışmanlığında ile sağlıklı kilo alma ve kilo verme danışmanlığı yapılmaktadır.

Bizimle beraber formda kalacağınıza ve yaşamınızı sağlıkla sürdürebileceğinize inanıyoruz. İhtiyacınız olan sadece dengeli beslenme ve düzenli egzersizdir. Sizlere hizmet verebilmenin mutluluğu ile başarılar kazanmaya devam ediyoruz. Birlikte bedeninize iyi bakabilmek adına hedeflerinize doğru harekete geçelim. Doğal ve organik beslenme konularında gerekli bilgiyi aktararak sağlıklı bir yaşama kavuşmanızı sağlamak bizler için gurur verici. Hayatta sağlığımızdan önemli bir şey olmadığının bilincinde olmalıyız. Sizlerin gayreti bizlerin desteği ile bedeniniz sağlığa kavuşsun. Sağlığınız için her zaman buradayız. Kendini seviyorsan sağlıklı kal.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR