• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Merve Demir Beslenme ve Diyet Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Merve Demir

reklam logosu
  • firma instagram

Diyetisyen Merve Demir Beslenme ve Diyet Kliniği kaliteli biz hizmet vermesinin yanında aynı zamanda birmilyonnokta.com üyesidir. Profesyonel ve deneyimli hizmet verdiğimiz bu sektörde kilo verme ya da kilo alma sürecinizde, sağlıklı beslenmeyle alakalı her türlü bilgi almak istediğinizde sizlere danışmanlık sağlamaktayız. Seansımızda ilk olarak vücudunuzun analizi yapılarak kas-yağ ve su kütlenizi öğrenmek sürecin ilk adımıdır.

Sonradan sizlerin yaşam standartlarınıza göre size özel yemek listesi hazırlayarak sürecin devamında danışanlarımıza yardımcı olmaktayız. Gebe danışanlarımız, yemek sıkıntısı yaşayan çocuklarımız, tansiyon veya şeker hastalığından muzdarip danışanlarımız için her zaman kişiye özel bir sistem sunmaktayız. Yaptığımız işte her zaman sizin sağlığınıza öncelik verdiğimizi, memnuniyetinizi arttırmak için güncel sağlıklı tarifler sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Bitlis danışmanlık sektöründe başkasından olumlu bir şekilde duyarak bizleri ziyaret eden her müşterimizi görmek bizlere gurur ve mutluluk vermektedir. İşimizde, hizmetimizde ve ofis ortamımızda her zaman titizlik ile özen göstererek çalışmaktayız. Danışanlarımızın rahatlığına, konforuna da oldukça dikkat etmekteyiz.

Danışanlarımız ihtiyaç duyduğu anlarda bile telefon ile ulaşabilmektedirler. Yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile birlikte siz danışanlarımıza kaliteli hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bu işte kendimize çok güvendiğimiz için ön görüşme yapıldıktan sonra sürekli müşterimiz olacağınızdan biz çok eminiz. Sağlıklı yaşam sürecinizde yalnız ilerlemek zorunda değilsiniz. Kliniğimiz sizlere doğru ve sağlıklı bilgileri iletmek için her zaman hazırdır. Sizleri ağırlamak mutluluk duymaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR