• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Şeyma Nur Tural

firma adresi

Adres :

Esenevler Mahallesi 307 Sokak No 4 Kat 2 Samsun » Atakum
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şeyma Nur Tural
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 742 70 96

  • firma instagram

Diyetisyen Şeyma Nur Tural merkezimiz birmilyonnokta.com sitesi üyesi olarak sizlerle sağlıklı hizmetlerini buluşturuyor. Bu alanda eğitimimizi alarak ve kendimizi sürekli geliştirerek sizlerin karşısına profesyonel bir şekilde çıkmak için çalışıyoruz. Aradığınız güvenilir ve sonuç odaklı hizmetleri sizlere sunuyoruz. Kişilerin yeterli ve dengeli beslenme konusunda eksiklikleri olabiliyor. Daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak için uzman birinden hizmet almalısınız. Kilo vermek veya almak içinse alanında uzman kişilerin tavsiyesiyle ilerlemelisiniz. İnternet üzerinden gördüğünüz ve içeriğinden emin olmadığınız ürünler sizlere ciddi hasarlar verebilir. Sağlığınız için alanında bilgili kişileri dinleyerek hareket etmelisiniz. Kalıcı hasarlar yaşamamak için diyetisyenlerle çalışarak istediğiniz kilolara sahip olabilirsiniz.

Merkezimizde sizleri ilgiyle karşılayacağız. İhtiyacınız olan hizmeti sizlere sunuyoruz. Bir rahatsızlığınız var ise ona göre sizlere beslenme listesi hazırlıyoruz. Kilo sorununuz var ise kişiye özel diyet listesi hazırlıyoruz. Vücut analizlerini yaparak sizlere daha uygun bir beslenme programı oluşturuyoruz. Bir diyetisyenden beklediğiniz tüm hizmetleri sizlere merkezimizde veriyoruz. Daha sağlıklı bir yaşam sürmeniz için beslenmenize çok dikkat etmeniz gerekir.

Samsun sağlık alanında verdiğimiz hizmetlerimizle siz sevgili danışanlarımıza ulaşmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz hizmetleri takip ederek sizlerle sürekli iletişim halinde oluyoruz. Daha rahat bir yaşam sürmeniz için merak ettiğiniz her şeyi bizlere danışarak bilgi alabilirsiniz. Güvenilir hizmetlerimizle sizleri merkezimizden daha sağlıklı bir şekilde uğurlayacağız. Online veya yüz yüze hizmetlerimizle de sizlere her yerden ulaşmaya çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR