• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Songül Önder Sağlıklı Yaşam ve Diyet Merkezi

Adres :

Mithatpaşa Mahallesi İnönü Bulvarı Turnalı Apartmanı No: 30 Kat: 1 Daire: 5 Ceyhan Adana Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Songül Önder

E-Posta Adresi :

songlondr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 686 72 02

Whatsapp 2:

0 (535) 686 72 02

Sağlıklı beslenme ve ideal kilonuza kısa sürede gelmeniz için sizlere özel programlar sunarak sağlıklı beslenmenizi sağlamaktayız. Alanında uzman olan ekibimiz ile sizlere diyet konusunda en güzel çalışmaları yaparak aç kalmadan sağlıklı şekilde beslenmenizi sağlamakta ve bu konuda en başarılı çalışmaları yürütmekteyiz. Kilo kontrolünü profesyonel bir şekilde yaparak sizlere bu alanda en başarılı hizmetleri sunabilmekteyiz.

Yaşanılan çeşitli sağlık sorunları ve hamilelik gibi durumlarda sizlerin beslenmesi için gerekli programın başarılı şekilde hazırlanmasını sağlamaktayız. Tamamen bilimsel çalışmalar ile sizlere en başarılı programları hazırlayarak bu alandaki en profesyonel hizmetleri sunabilmekteyiz. Düzenli sizlerle iletişimde olarak ve sık şekilde kontrollerinizi yaparak istediğiniz sağlıklı beslenme sonucu almanızı sağlamaktayız.

Adana sağlık danışmanlık alanında sizlere en başarılı hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Kilo vermek ve kilo almak ile sağlık sorunlarına en uygun olan beslenme tarzının oluşturulması gibi durumlarda sizlere profesyonel şekilde beslenme programları hazırlamaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile tamamen bilimsel çalışmalar sonucunda kilo kontrolünüzü başarılı şekilde yapabilmekte ve sağlıklı beslenmenizi sağlamaktayız.

Tamamen kişiye özel olan çalışmalarımızda sizlere her zaman en başarılı sonuçları sunabilmekteyiz. Beslenme konusunda yaşadığınız tüm sorunlardan kurtulmanız ve sorunsuz olarak sağlıklı beslenme yaşamanız için oldukça profesyonel şekilde programlar hazırlayarak sizlere en güzel hizmetleri sunabilmekteyiz. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı beslenmek çok önemlidir ve sizlere bu alandaki en profesyonel çalışmaları sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR