• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dk Beauty Center

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Derya Kalyoncu

  • firma fb
  • firma instagram

birmilyonnokta.com sitemizin üyesi olan Dk Beauty Center ile güzelliğinizi yeniden keşfedin. Dk Beauty Center firması Ankara güzellik merkezi sektörü içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Firma olarak sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize profesyonel, kaliteli, güvenilir ve hijyenik hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kalite ve profesyonellikten ödün vermeyen merkezimiz siz müşterilerimizin memnuniyetlerini önemsemekteyiz.

Bazı günlere özel olarak sürekli kampanyalar düzenlemekteyiz. Sizde kampanyalarımızda anında haberdar olmak isterseniz sosyal medya hesaplarımızda bizi takip edebilirsiniz. Oluşturduğumuz kampanyalar sayesinde müşterilerimiz, pek çok işlemi neredeyse bir işlem fiyatına yaptırabilmektedir. Normal zamanlarda da oldukça hakkaniyetli olan fiyat listemiz sayesinde, siz müşterilerimizi memnun etmek için çabalamaktayız.

Hizmetlerimiz arasında olan lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, microblading kıl tekniği, pudralama, ombre kaş, kaş kontür, eyeliner, diplenir ve daha nice işlemleri, siz müşterilerimize uygulamaktayız. Babyliner, bb glow, dudak renklendirme, saç similasyon, kirpik lifting, protez tırnak ve kalıcı oje gibi işlemler de müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen işlemler arasındadır. 100’ü aşkın uygulamalarımıza her gün bir yenisini daha eklemekteyiz.

Sürekli gelişen ve büyüyen bir sektörde çalışmanın getirdiği sorumlulukların farkındayız. Sektörümüzde yaşanan gelişmelerin gerisinde kalmıyor, her işlemi siz müşterilerimize profesyonel bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Hak ettiğiniz en iyi ve kaliteli bakım hizmetini size sunmaktan gurur duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için siz müşterilerimize teşekkür etmeyi borç biliriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar