• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doç. Dr. Emin Özlü

Adres :

Kültür Mahallesi Ömer Seyfettin Sokak Divan Apartmanı Bina No: 6 Daire: 3 Kat: 2 Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Özlü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 198 51 24

Düzce sağlık sektöründe hizmet veren Doç. Dr. Emin Özlü birmilyonnokta.com üyesidir. Sağlık sektöründe geçmişten günümüze pek çok yenilik yaşanmıştır. Yaşanan bu yenilikler sayesinde günümüzde artık daha fazla işlem uygulanmaktadır. Aynı zamanda uygulanan bu işlemlerden daha iyi sonuç alınır. Gelişen işlemler doğrultusunda bizler de gelişmiş sağlık hizmeti sunuyoruz. Değerli danışanlarımıza ve hastalarımıza en doğru sağlık hizmetini sunuyoruz. Sizler de bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yaş ilerledikçe ciltte lekeler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Lekeli ve kırışıklıkların olduğu cilt ise daha yaşlı, cansız ve bakımsız bir görünüme sahip olur. Bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız lekelerden ve kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Daha sağlıklı, canlı ve bakımlı bir cilt için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Uzman ekibimiz öncelikle sizlerle görüşür ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirler. Ardından ekibimiz isteğiniz üzerine gerekli bazı incelemeler yapar. Bu incelemeler sonrasında nasıl bir işlemin uygulanacağı belirlenir.

Tam donanımlı merkezimizde sağlığa uygun, etkili ve güvenilir işlemler uygulanıyor. Bu işlemler uygulanırken kişinin cilt yapısı dikkate alınıyor. Bizler doğal bir görünüm sağlayarak hizmet veriyoruz. Cilt yenileme, leke tedavisi, kırışıklık tedavisi, gözenek sıkılaştırıcı uygulamalarımız mevcuttur. Aynı zamanda botoks uygulamamız mevcuttur. İsteğiniz üzerine dudak, kaş, elmacık kemiği için dolgu uyguluyoruz. Mezoterapi, botoks, dolgu ve dermatoloji işlemleri için uzman görüşü alabilirsiniz. Tüm bu işlemler uzman eşliğinde güvenli ve sağlığa uygun ortamda uygulanır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR