• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Doç. Dr. Güler Yıldırım Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği ( Elazığ İmplant Tedavisi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Güler Yıldırım

  • firma instagram

Sağlıklı dişleriniz için kliniğimiz birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Aldığımız eğitimler ve yılların vermiş olduğu deneyimlerimiz ile birçok hastamızın memnuniyetini kazandık. Diş sağlığınız için tüm tecrübelerimizle tedavilerinizi yapıyoruz. Diş hekimleri olarak hassasiyetle yaklaşıyor ve sizlere tedavi süreçlerini uyguluyoruz. En doğru teşhisler ile tedavi süreçlerinizi itinayla yapıyor, hastalarımızın rahatsızlıklarının giderilmesinde hizmet veriyoruz.

En son teknolojiler ile sizleri iyileştirmek en temel görevlerimizden. Şikayetlerin doğru teşhislerle tedavilerini yapıyor, sizleri daha sağlıklı dişlere kavuşturuyoruz. Tüm hastalarımız için etik kurallar çerçevesinde tedavilerini yürütürüz. Hastalarımıza samimi ve onların sorunlarını anlayacak şekilde yaklaşırız. Biz hekimler için doğru tedaviyi uygulamak ve sağlıklı dişlere kavuşturmak kadar hastalarımızın güvenini kazanmakta önemlidir.

Elazığ sağlık sektörünün güvenilir hekimlerinden oluşan kliniğimizde kaliteli malzemelerimizle, son teknoloji cihazlarımız, hijyenik ve steril alanlarımızla tüm tedavi süreçlerini yürütüyoruz. Sağlık sektörünün belirlediği standartlar ile sağlam adımlarla ilerliyoruz. Düzenli diş kontrolleri sizler için erken teşhis sağlar. Sağlıklı dişlere kavuşmanız için süreç daha kolay işleyecektir. Yirmilik diş çekimleri, kanal tedavisi, porselen diş tedavisi, implant diş tedavileri gibi birçok ağız ve diş tedavisini yapacak uzman hekimleriz. Ayrıca implant üstü tam protez tedavisinin süreçlerini güzel uygulamalar ile yürütüyoruz. Bu uygulama, hastalarımızın daha konforlu bir protez kullanma isteklerinde ya da yapılan protezin tutunmasının zorlaştığı durumlarda hazırlanan protezlerdir.

Beyaz ve sağlıklı dişleriniz ile gülümsemeler yüzünüzden eksik olmasın. Randevularınız için iletişim bilgilerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR