• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dog School & Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Cengiz Koca - Gökhan Güzel

İstanbul evcil hayvan sektöründe faaliyet gösteren Dog School & Cafe olarak, uzman kadromuz ve yeterli altyapımız ile dünyaca kabul görmüş köpek eğitim yöntemleri kullanarak hizmet vermekteyiz. Bazı zamanlarda sevimli dostlarınız sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla sorunlar yaşamanıza ve planlarınızın alt üst olmasına sebep olabilmektedir. Bu yaşanılan sorunların onların suçu olmadığını bilmeniz gerekir. Ancak bu sorunların çözümünün sanıldığı kadar zor olmadığını da bilmenizi isteriz. Verdiğimiz eğitimler neticesinde, sadık dostlarınız temel komutlara uyan, tuvalet eğitimi almış, ev yaşamında ve sosyal çevrenizde uyumlu bir hale gelmektedir.

Sevgiyle ve sabırla çalışarak, genel kabul görmüş eğitim teknikleri ile emek vererek sevimli dostlarınızın eğitimlerini veriyoruz. Yaşam alanlarınızı paylaştığınız sevimli dostlarınızı bizlere emanet ettiğinizde, kaliteli ve sonuç veren bir eğitim alacaklarından, ısırma, havlama ve sahibine karşı itaatsizlik sorunlarının çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Aldığı eğitim sonucunda köpeğinizle huzurlu ve mutlu vakit geçirmenin, onları olduğu kadar sizleri de mutlu edeceğinin garantisini veriyoruz. Eğitim hizmetlerimiz boyunca sunduğumuz köpek otelimiz ile güvenli ve hijyenik konaklama imkanı da sunulmaktadır.

Köpek eğitimi ve sağlığı konusunda sahip olduğumuz uzman bilgisi ile uluslararası standartlara sahip merkezimizde, dostlarınız hijyenik ortamlarda ve veteriner hekim kontrolü altında misafir edilmektedir. İstanbul’daki köpek sahiplerine köpek eğitim ve otel hizmetlerimiz ile aradıkları hizmetleri sunmanın gururunu yaşıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için sizleri ve sevimli dostlarınızı merkezimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR