• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğa Fırın Pasta Cafe

Adres :

Gürselpaşa Mah. 75261. Sokak Furkan Rezidans Altı Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dogafirinpastacafe@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 661 65 24

Whatsapp 2:

0 (545) 561 40 18

Adana pasta ve pastane sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız; yaş ve kuru pasta, poğaça, kurabiye, baklava vb. gibi her türlü unlu mamul ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adımımız attığımız günden bugüne kadar gerek hijyen gerek ustalık konusundaki maharetlerimiz ile bölgemizin en beğenilen pastanesi olduk. Doğum günü, düğün, evlilik yıldönümü vb. gibi özel anlarınızda pastalarınızı hazırlamanın gururunu yaşadık.

Pastane olarak geçmişten gelen fırın ve pastacılık geleneğimizi günümüzde de güncelleyerek devam ettirmekteyiz. Bununla birlikte günümüz lezzetlerini ve sunum çeşitlerini menümüze ekleyerek her geçen gün ürün çeşitliliğimizi arttırmaktayız. Şeker hamurundan mamullerimiz ile kişiye özel tasarımlarımız ve uygulamalarımız mevcuttur. Dolayısıyla en güzel ve en özel günleriniz için en tatlı lezzetleri siz değerli müşterilerimiz için hazırlamaktayız.

Pastanemizin cafe bölümü kabul günleriniz, beş çaylarınız, kutlamalarınız ve etkinlikleriniz için uygun bir atmosfere sahiptir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarımız ile siz ve misafirlerinizi evinizin konforunda ağırlıyoruz. Dürüstlük, sorumluluk, kaliteli hizmet, sürekli gelişim ve müşteri odaklılık pastanemizin hizmet anlayışındaki sahip olduğu değişmez değerlerdir. Bu değerlerimiz doğrultusunda günün koşullarına uygun bir şekilde siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.

Firma olarak pasta ve pastacılık sektöründe modern çağın tüm imkânlarını kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bugünden sonra da yeni ve benzersiz lezzetler sunarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler