• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğan Elektrik&çilingir

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Doğan Elektrik & Çilingir firması olarak verdiğimiz hizmetlerimiz doğrultusunda her zaman müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu açıdan birçok farklı noktada ve konuda hizmet vermekteyiz. Yaptığı çalışmalarla sektör içerisinde öncü bir anlayışa sahip olan firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri çalışmalarımıza uyarlamakta, böylece müşterilerimize her zaman daha iyi hizmetler vermektedir.

Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda uydu sistemleri, kamera sistemleri gibi alanlarda çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede kaliteli hizmetlerimizden güven içerisinde yararlanabilirsiniz. Uydu malzemeleri satışları ve uydu kurulumunun yanı sıra elektrik malzemeleri satışlarını da gerçekleştirmekteyiz. İzmir Elektronik sektörü içerisinde başarılı çalışmalara imza atan firmamız her zaman yenilikçi anlayış içerisinde olarak hizmetlerini ortaya koymaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyetini her açıdan en iyi şekilde sağlamaktadır.

Alanında uzman ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Bu sayede amaca uygun çözümler sunarak müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde hızlıca gerçekleştirmekteyiz. Elektronik sektörü alanında başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle birlikte çilingirlik hizmeti de vermekteyiz. Bu sayede herhangi bir acil durum sırasında çilingirlik hizmetlerimizden istediğiniz zaman, istediğiniz vakitte yararlanabilirsiniz.

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken kaliteli odağından hiçbir zaman sapmayan firmamız, problemlere yaklaşımı neticesinde amacına uygun, kalıcı çözümler üretmektedir. Arıza, servis ve bakım durumlarında da müşterilerimize hizmet veren firmamız, güven içerisinde kalıcı çözümler üreterek başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR