• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Doğan Telefon Tamircisi

firma adresi

Adres :

Apak Mahallesi Konya Caddesi No : 46 Konya » Karapınar
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Başoğlu
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 195 96 72
firma wp

Whatsapp 2:

0 (534) 380 96 72

reklam logosu
  • firma instagram

Doğan Telefon Tamircisi olarak telefonlarınızı yeniliyoruz. İcadından sonra yıllar içinde çeşitli modellere evrilen telefon, sonunda karşımıza kablosuz ve taşınabilir şekilde çıkmıştır. Başlarda çok fazla özelliği olmayan ve taşımak için de çok pratik olmayan bu telefonlar zamanla adeta evrim geçirmiştir. Günümüzde kullanılan akıllı telefonların hayatımıza girişi 2000’li yıllarda olmuştur. Takip eden yıllarda da internetin yaygınlaşması ve diğer gelişmelerle birlikte telefon evrimine devam etmiştir.

İnsanın adeta bir uzvu haline gelen günümüz akıllı telefonları neredeyse her yerdedir ve herkestedir. Akıllı telefonların bu kadar popüler olmasının bir nedeni de önceden bilgisayarlarla yapabildiğimiz her şeyi artık telefonla yapabilmemizdir. Bu kadar yoğun kullanılan bir aletin bozulması da tahmin edilebilecek bir durumdur.

Konya teknik servis sektörü bünyesindeki firmamızla telefon arızalarınızı gideriyoruz. Müşterilerimiz telefonları bozulduğunda yenisini almayı tercih etmeyebilirler. Böyle durumlarda deneyimli teknik elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Kaçınılmaz bir şekilde yere düşmekten kaynaklı ekran kırılmaları sonucu ekran cam değişimi hizmetimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin telefonlarının bu tür kazalarda zarar görmemesi için koruma amaçlı kırılmaz cam uygulamamız da mevcuttur.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir, o yüzden işlerimizi tam söz verdiğimiz zamanda bitirmeye çalışıyoruz. Telefonların enerji aldıkları bataryaları da bazen değiştirmek gerekir, bu işlem de bizim gibi uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Telefon ve tablet tamiratı dışında ihtiyaç duyduğunuz aksesuar satışımızla ve güncelleme işlemleriyle de hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR