• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğrugöl Besi Çiftliği

Adres :

Çukuryurt Mahallesi Tekirdağ » Saray

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Hezek

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 303 75 75

Firmamız Doğrugöl Besi Çiftliği birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Deneyimli çalışanlarımızla sizlere daha kaliteli hizmetler sunmak için çalışmaktayız. Kalitesinden ödün vermeyen hizmetlerimizi müşterilerimizin arzu edeceği şekilde yapmaktayız. Organik yetiştiriciliğini yaptığımız besilerimizden, müşterilerimizin memnuniyetinden en az onlar kadar bizlerde mutluluk duyarız.

Doğal ortamlarda organik hayvan besiciliği yapmaktayız. Yetiştirdiğimiz küçük baş ve büyük baş hayvanlarımızı geleneksel tarzlarla yetiştiriyoruz. Ülkemizde büyükbaş hayvancılığın talebi oldukça fazladır. Ayrıca küçükbaş hayvancılıkta bir o kadar talep görmektedir. Sürülerimizi kontrollü ve gerekli ortamlarda yetiştiriciliğini yapmaktayız. Sağlıklı hayvanların yetiştirilmesinde organik ürünlerle yapmaktayız. Kaliteli besi yetiştirmek için ortamlarında uygun olması gerekir. Biz yetiştiriciler olarak, hayvanlarımızı olması gereken ortamlarda yetiştiriyoruz. Besilerimiz mevsimine göre kapalı ya da açık alanlarda barındırıyoruz.

Tekirdağ hayvancılık sektöründe kaliteli hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Besilerimize doğal yayılım yapılması için ortamlar sağlıyoruz. Doğal yayılım yapan hayvanlar sağlıklı ve lezzetli etlerin olmasına imkân sağlar. Bizlerde bu hususta oldukça dikkatli oluyor ve hayvanlarımız için gereken ortamları sunuyoruz.

Besi çiftliğimizde yetiştirilen hayvanlarımız, kurban ibadetleri için müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Kurban için gerekli tüm koşulları sağlıyor, kurbanlık alınacak besilerimizde herhangi bir kusur olmadığından emin olarak yapmaya çalışıyoruz. Bizler için müşterilerin memnuniyeti önemlidir. Hizmetlerimizin kalitesini artırmak için gerekli koşulları ve şartları kendi bünyemizde sağlıyoruz. Sizlerin umduğu hizmetleri uygun ekonomik koşulları sağlayarak hizmetlerimizi veriyoruz. Arzu ederseniz eğer bizlerle iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgiler verebiliriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR