• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğu Lastik Servisi Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Çelik - İbrahim Arif Çelik

Doğu Lastik Servisi olarak; lastik servisi, lastik değişimi, lastik satışı, çıkma lastik satışı, lastik yol yardım, lastik tamir servisi,lastik depolama,7/24 açık lastikçi, balata değişimi tamiri, araç yedek parça temini, gece açık lastikçi, en yakın lastikçi vb alanda hizmet vermekteyiz.

Mükemmel hizmet ve ürün kalitesin hedefleyen, sektörde bulunduğumuz andan itibaren bilgi birikimi, uluslararası iş deneyimi ile birlikte çevre, sağlık ve ekonomi gibi alanlarda hem sektör içi hem de sektör dışı faaliyetlerde öncü firma potansiyeline sahip olmak, firmamızın vazgeçilmez misyonları arasında yer almaktadır. Misyonun gereği olarak da uzmanlaştığımız alanda faaliyetlerimize değer katarak devam etmek firmamızın önceliğidir.

Vizyonumuz gereği, sektörde kullandığı yüksek teknoloji, yetişmiş ve kendini geliştirmiş insan kaynakları, etkili finans kaynakları ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde optimum çözümler üretmek firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli unsurudur. Kalite ve güveni ilke edinerek yola çıkan firmamız, faaliyette bulunduğu pazarda, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR