• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dokurlar Ağır Vasıta Elektrik Servisi

firma adresi

Adres :

Horozluhan Mahallesi Zafer Sanayi Güngördü Sokak No : 55 Konya » Selçuklu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Arif Dokur
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 620 83 55
firma wp

Whatsapp 2:

0 (543) 615 74 50

reklam logosu

Dokurlar Ağır Vasıta Elektrik Servisi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. İnsanın yeni yerler keşfetme isteğiyle ilk tekerlek icat edilmiş ve yıllar içinde yaşanan gelişmelerle motorlu araçlar hayatımıza girmiştir. Eski çağlarda insanlar yüklerini römorklu at arabalarıyla taşımaktaydı. Otomobilin icadıyla eşzamanlı olarak at arabalarının yerini kamyonlar almaya başlamıştır. İlk kamyonların kasaları daha önceki at arabalarından esinlenmiştir. Yaşanan birçok ilerlemeyle beraber kamyonlar günümüzdeki hallerini almıştır.

Kamyonlar şoför kabini ve halk arasında kasa denilen römorktan oluşmaktadır. Taşınacak eşyanın hacmine göre farklı ebatlarda ve kapasitede römorklara sahip araçların hepsine ağır vasıta denir. Otomobiller sadece insan taşırken kamyonlar yükçe ağır eşyalar taşırlar. Bu ağır eşyaları taşımak için de otomobillere göre daha güçlü motora, akslara, süspansiyona, tekerleklere ve şanzımana ihtiyaç duyulur.

Konya otomotiv sektöründeki firmamızla kamyon ve tır gibi her türlü ağır vasıtanızla ilgileniyoruz. Günümüzde nakliye sektöründe önemli yeri olan ağır vasıtaların siz müşterilerimiz için öneminin farkındayız. Tonlarca ağırlıkta yük taşıyan ağır vasıtalar, binek araç olan otomobillerden daha sık arızalanabiliyor. Sektördeki işlerinizi aksatabilecek bu gibi arıza durumlarında deneyimli ustalarımızla yanınızdayız. Servisimize geldiğinizde iletişim becerileri yüksek ustalarımız önce siz müşterilerimizi dinler, sonra da aracınızın arızasını tespit eder. Ustalarımızın motor, fren, cam, dinamo ve klima gibi çeşitli arızaları tamir etmesini sağlarız. Ayrıca yüksek kabiliyet ve özen gerektiren elektrik sistemleri işlemleriniz ve mekanik bakım gibi çeşitli işlemlerle hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR