• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Dolucan Oto Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Enes Dolucan

reklam logosu
Dolucan Oto Kuaför olarak oto yıkama,pasta cila uygulaması,boya koruma,jant temizleme,zift temizleme,oto kuaför,oto koltuk yıkama,oto detaylı temizlik,far parlatma,otopark,halı yıkama,halıflex yıkama,kuru temizleme,yorgan yıkama,battaniye yıkama,cami halısı yıkama,yerinde halı yıkama,yerinde koltuk koltuk yıkama,temizlik ürünleri satışı,apartman temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi hizmetler vermekteyiz.
Dolucan Oto Kuaför olarak otomotiv sektöründe Hatay-Arsuz'da faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Dolucan Oto Kuaför olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR