• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Donuk Kamyon Tamircisi

Adres :

Belediye Evleri D-400 Karayolu No: 8 Ceyhan/adana Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Donuk

E-Posta Adresi :

donukahmet404@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 680 88 63

Whatsapp 2:

0 (553) 680 88 63

Ceyhan’da hizmet vermekte olan firmamız işinin eri ustalarla çalışmanın avantajını yaşamaktadır. Kamyon tamirciliği mesleğinin gecesi gündüzü yoktur ve bunu en iyi şekilde bilen her türlü acil duruma karşı hazırlıklı olan firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için her şeyden önemlidir. Kendini sürekli geliştiren firmamız için başarı asla bir tesadüf değildir.

Adana oto servis ve tamirhane sektöründe lider konumda olan firmamız Donuk Kamyon Tamircisi hizmet anlayışıyla fark yaratmaktadır. Sizler için en iyi hizmeti sunmakta olan firmamız sektöründe ki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmekte ve bunu en iyi şekilde yorumlayarak sizlere sunmaktadır. Son teknolojik ekipmanları ile aracınızın sorununu kısa sürede anlayıp hızlı bir şekilde çözüm üretebilen firmamız için aracınızın sağlığı oldukça önemlidir.

Fren bakımı, motor yenileme, kamyon dorse bakımı gibi hizmetleri bünyesinde bulunduran firmamız kamyonunuz için her türlü gerekli bakımı ve onarımı yapabilecek donanıma sahiptir. 7/24 hizmet verebilen firmamız acil durumlarınızda da ilk yardım isteyeceğiniz adrestir.

Makul tuttuğu fiyatları ve her zaman verdiği kaliteli hizmeti sayesinde müşterilerinin ilk tercihi olmayı başarmış olan firmamız kendisini her geçen gün geliştirmekte ve büyütmektedir. Bakım ve yedek parça konusunda yapılacak olan ufak bir hata olası can ve mal kayıplarına sebebiyet vereceğinden ihmal edilmemesi gereken bir konu olan kamyon tamiri için ustalarımızı tercih etmek için iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR