• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dora Kadın Doğum

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Op.dr. Kahraman Karaisaoğlu

  • firma instagram

Kadın doğum ve kadın hastalıklarında uzman olan kliniğimizde sizlere bu aşandaki tüm sorunlarınız için teşhis, tanı ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Doğum öncesi ve sırasında en başarılı hizmetleri alacağınız kurumumuzda ayrıca kadın hastalıkları konusunda da en başarılı hizmetleri alarak ileri tedavi yöntemlerinin denenmesini sağlayabilirsiniz. Başarılı teşhis ve tanı işlemleri sonrasında en etkili tedavi kurumumuzda uygulanmaktadır.

Gebelik kontrollerinde sizlere başarılı şekilde hizmetler sunmakta olan kliniğimizde 4 boyutlu ultrasonografi hizmeti verilmektedir. Tüm gebelik sürecinin başarılı şekilde denetlenmesi ve olası tüm sorunları erkenden öğrenmek sunduğumuz başarılı sağlık hizmetleri ile mümkün olacaktır. Sağlık ve kadın doğum alanında oldukça deneyimli ve uzman olan kurumumuz bu alanda başarılı kişilerden oluşan ekibi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Muğla sağlık alanında kadın doğum ve kadın hastalıkları konusunda tüm sorunlarınızın tedavisini uygulayabilen kurumumuz mevcut sağlık sorunlarının en doğru şekilde belirlenmesi ve en gelişmiş tedavi yöntemleri ile sağlığınıza kavuşmanızı sağlamaktadır. Özellikle çeşitli kadın hastalıklarının teşhisini en doğru şekilde yaparak gerekli tedavilerin gecikmeden başarılı şekilde uygulanması sağlanmaktadır.

Özellikle kadın doğum ve kadın hastalıkları konularında uzman olan kliniğimizde normal ve sezeryan doğum işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Yıllardır sağlık alanında kadın doğum ve kadın hastalıkları konularında en başarılı tedavi yöntemlerini uygulayarak sizlere hizmet sunmaktayız. Alanında uzman olan ekibimiz ile sizlere bu alandaki profesyonel sağlık hizmetlerini sunmayı sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR