• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dostlar Manavı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Şekerci

Dostlar Manavı OLARAK ;

ÖNCELİĞİMİZ HİZMET KALİTESİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR..

İzmir Bornova küçükpark'tafaaliyet göstermekteyiz.Yönetici ve çalışan kadrosu olarak siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur ve onur duymaktayız. Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda şekil alan firmamız, müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma sistemine sahiptir. Ürün yelpazemizin çeşitliliği ile aradığınız bütün sebze ve meyveleri bulabilirsiniz.

Dostlar manav ailesi olarak taze sebze, taze meyve, otel ve lokantalara sebze meyve satışları yapaktayız. Uygun fiyatlar ile kaliteli ürünler için tercih edeceğiniz tek adres olmaktayız.

Güvenle alışveriş yapabileceğiniz firmamız, sağlıklı ve en doğal ürünleri sizler için özenle seçerek tezgahlarımız da yer vermektedir. Müşterilerimizin sağlığını göz önünde bulundurarak, ürünlerimizi tedarik ettiğimiz üreticilerimizi titizlikle seçiyoruz. Raflarımızıher gündüzenliyor temizliyoruz. Reyonlarımızın hijyenik olmasına, düzenine ve taze ürünlerimizin seçimine dikkat ederek müşterilerimizin ihtiyaç ve arzularını tam ve eksiksiz yeri getirmeye gayret gösteriyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu biliyoruz.

Tamamıyla en doğal şartlar altında yetiştirilen ürünleri seçip işletmemizde sizlere satışa sunmaya ve sizlere daha sağlıklı hayatın kapılarını açmaya çalışıyoruz. Her zaman önceliğimiz sizlere doğru beslenme konusunda en sağlıklı yollardan yardımcı olabilmektir. Sizleri en güvenilir ve kaliteli manav olarak ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Daha fazla bilgi almak için 0538 327 74 34 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

BORNOVA KÜÇÜK PARK TA KALİTELİ MEYVE VE SEBZE TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞIN TEK ADRESİ DOSTLAR MANAVI 2 BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..

SAĞLIĞINIZ İÇİN DOĞRU ADRES DOSTLAR MANAVI..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR