• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dr Arda Bütün Klinik

Adres :

Mustafa Kemal Atatürk Caddesi No : 146 Daire : 1 Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arda Bütün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 262 60 01

Sağlıklı yaşam merkezi de diyebileceğimiz Eskişehir ilimizde bulunan Dr Arda Bütün Klinik birmilyonnokta.com üyesidir. Medikal estetik merkezimiz ve bütüncül tıp uygulamalarımız ile siz değerli danışanlarımızın sonsuz hizmetindeyiz.

Kliniğimiz, alanında uzman doktorlar ve personeller dahilinde sizlere hizmet sunmanın mutluluğu içerisinde. Kliniğimiz, kalitenin, güzelliğin ve estetiğin önde gelen isimlerinden biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemekte.

Sizlere kusursuz işlemler sunabilmek adına deneyimli ve uzman çalışanlarımızla kliniğimizde sizleri bekliyoruz. Kliniğimizde birçok işleme yer veriyoruz. Dermapen, otolog dolgu, ozon tedavisi, hücre saç tedavisi, migren botoksu terapisi, cilt bakımı, hacamat tedavisi ve tıbbi kupa uygulaması gibi hizmetlerimiz merkezimizde siz değerli danışanlarımızı bekliyor. Kliniğimizde uygulanan “otolog dolgu” tedavimiz Eskişehir’de ilk ve tek olarak merkezimizde sizlerin hizmetinize sunulmaktadır.

Danışanlarımızla olan aramızdaki bağlar gün geçtikçe daha da kuvvetleniyor. Onların memnuniyetleri ve sağlığı her zaman bizim önceliğimiz olmuştur. Danışanlarımıza uygun fiyatlar ve kampanyalar düzenlemeye devam ediyoruz. Danışanlarımızın kliniğimizden memnun ayrılmaları çalışanlarımızın gurur kaynağı oluyor.

Kliniğimizde hijyen, kalite ve gelişmişlik öncelik verdiğimiz konularımızdır. Kiniğimizde yapılan çalışmalar hijyenik, steril bir ortamda gerçekleşmektedir. Sağlık sektöründe gelişen teknoloji ve ortaya çıkan yeni tedaviler uzmanlarımız sayesinde ilk sizlerle buluşturuluyor. Eskişehir’de estetik denince akla gelen ilk isim olmakta şaşmıyoruz. Daha birçok yeni teknoloji ve tedavi ile ilerleyen zamanlarda sizlerle olacağız. Değerli danışanlarımız sizleri her zaman kliniğimizde görmekten mutluluk duyarız. Sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR