• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dr Cemal İsmailoğlu Muayehanesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal İsmailoğlu

İstanbul sağlık sektörü içerisinde kurulan firmamız sizlere en etili yöntemler ile sağlık hizmetini sunmaktadır. Alternatif tıp hizmeti veren doktorumuz muayeneleri ve tedavilerinde sağlık sektöründe etkili olarak kabul edilmiş ve izinli olan uygulamaları uygulamaktadır.

İstanbul’da muayene enjeksiyon hizmeti ve işe giriş sağlık raporu veren yerlerden biri olmanın yanında, serum takma hizmeti, evde sağlık hizmeti, sürücü ve sağlık raporu konularında sizlere hizmet sunulur. Bu alanlar da sizlere destek olacak ve hizmet verecek yerlerden birini arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

Eve sunmuş olduğumuz sağlık hizmeti özellikle de yaşı ilerlemiş olan hastalarımız için nimet niteliğinde olmaktadır. En kısa süre içerisinde eve gelerek gerekli olan muayene ve ilk yardım işlemini sağlıyoruz.

Sağlık raporu konusun da rapor verme yetkisine sahip olan doktorumuz gerekli muayenelerden sonra rapor vermeye gerek duyulan hastalar için en kısa sürede rapor çıkartmaktadır. Özellikle de işe giriş sağlık raporu almak için uzun günler sıra beklemek zorundaysanız ve raporu hemen alıp iş kurumuna teslim etmek istiyorsanız en uygun fiyata sağlık raporunu merkezimize gelerek alabilirsiniz. Sağlık raporu hizmetimiz içerisinde, sporcu sağlık raporu, işe giriş sağlık raporu ve sürücü sağlık raporu bulunmaktadır.

Sağlık merkezimizde, hacamat tedavisi, ozon tedavisi, sülük tedavisi, muayene enjeksiyon hizmeti, serum takma hizmeti yapılmaktadır. Tüm hizmetleri uzman doktorumuz uygulamakta olup sonuçlar başarı ile sonuçlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR