• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dr Cleanse Güzellik Sağlıklı Yaşam Merkezi İstanbul Şubesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emir Kılıç

  • firma fb
  • firma instagram

Aynanın karşısına geçtiğiniz zaman kendinizi nasıl görmek istiyorsunuz? Cildinizde bulunan lekeler sizi rahatsız mı ediyor? Vücudunuzdaki yağlar sizi kısıtlıyor mu? Kirpikleriniz ya da kaşlarınız seyrek ve cansız bir yapıya mı sahip? O halde izin verin Dr Cleanse Güzellik Sağlıklı Yaşam Merkezi ailesi olarak isteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirelim. İstanbul güzellik merkezi sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla sizlere en güzel hizmeti veriyoruz. Artık aynanın karşısına geçtiğiniz zaman kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

Biz, aldığımız eğitimleri ve kazandığımız tecrübeleri en doğru şekilde kullanarak bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ilerlediğimiz güzellik merkezimizde müşterilerimizin sağlığını da ön planda tutarak kaliteli ve güvenilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini ve güzellik merkezimize olan güvenini korumayı başardık. Bugünden sonra da aynı ilgi ve alakayla çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Biz, profesyonel ekibimizle birlikte leke tedavisi, cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları, saç bakımı, kaş ve kirpik bakımı, bölgesel zayıflama gibi birçok alanda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kalite standartları içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sayesinde sizlere daha bakımlı, daha sağlıklı ve daha canlı bir görünüm sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler ve değişimler sonucunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Sizler de yaptıracağınız tüm bu uygulamalar için güvenilir bir güzellik merkezi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR