• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Drops El Ayak Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Damla- Bilgen Bobat

Mersin’in Yenişehir ilçesinde faaliyet gösteren Drops El Ayak Merkezi olarak bizler pek çok kişinin ihmal ettiği alanlardan olan el ve ayak bakımı konusundaki tüm ihtiyaçları karşılamak üzere siz müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu alanlarda yıllardır faaliyet göstermekte olan ekibimizin deneyimi sayesinde uzman bir kadroyla sizlere hizmet sunarken el ve ayaklarda ortaya çıkan her türlü probleme karşı da etkili çözümler üretilmesini sağlıyoruz.

Mersin güzellik merkezi sektörünün el ve ayak bakımı konusunda öncü merkezlerinden biri olarak siz müşterilerimize hizmet sunarken daha çok ayaklarda meydana gelen batık tırnak, deforme tırnak, çatlak topuk, nasırlı ayak, diyabetli ayak gibi çeşitli sorunların ortaya çıkması durumunda bunlar için özel çalışmalar yapabiliyoruz. Yıllardır bu alanda çalışıyor olmamızın getirdiği tecrübeler sayesinde yanlış ayakkabı tercihleri ile genetik bazı sorunlar sebebiyle ortaya çıkabilen çok sayıda ayak sorununa kesin olarak çözüm üretebiliyoruz. Medikal olarak bakım hizmetlerini sizlere sunmakta olan Drops El Ayak Merkezi olarak bizler hizmet ve kalite standartlarında da sizlere en iyi çalışmayı getiriyor.

İnsan sağlığını ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışımız sayesinde kullanmakta olduğumuz tüm ürünleri ve malzemeleri her işlemden sonra dezenfekte ederek bir sonraki müşterimizde kullanılması için hazır hale getiriyoruz. Malzeme kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermeden en kaliteli ürünlerle el ve ayak bakımlarınızın yapılmasını sağlayacak çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR