• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dudu Detaylı Koltuk Yıkama

Adres :

Pendik İstanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Kahraman

E-Posta Adresi :

kenankahraman61@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 344 38 05

Whatsapp 2:

0 (531) 344 38 05

Dudu Detaylı Koltuk Yıkama

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuzDudu Detaylı Koltuk Yıkamaailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekteDudu Detaylı Koltuk Yıkamaailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
Teknolojinin sektörümüze katmış olduğu tüm yeniliklerden yararlanarak hizmetlerimizin içeriğini her geçen günDudu Detaylı Koltuk Yıkamafirması olarak geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Koltuk yıkama sektörünün lider firması olma hedefiyle çıktığımız yolda bunu elde etmiş bir firma olarak unvanımızı korumak adına güvenilir bir şekilde sunduğumuz hizmetleri kalite standartlarımızdan vazgeçmeden sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR