• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duman Doğal Köy Ürünleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Duman

Ankara yeme içme ve eğlence sektöründe yer alan firmamız doğal köy ürünleri satışını gerçekleştirmektedir. Firmamızda yer alan bütün ürünler bizzat üretim alanlarından tek tek toplanarak, kalite kontrolleri gerçekleştirilerek şubemize geçirilmektedir. Süt ve süt ürünleri satışımızda kaliteye önem vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimiz için organik olarak üretilen ve kalitesinden asla şüpheye düşürmeyen birbirinden lezzetli pek çok ürün çeşidine ulaşıyoruz. 8rün çeşitlerimiz arasında peynirler, ballar, yağlar, zeytinler ve daha birçok ürün yer almaktadır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarını sürdürüyor. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle firmamızda bütün ürünlerin kalitesinden emin olarak satış gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin kalite kontrolleri sağlanıyor ve katkı maddesi bulunmayan ürünler firmamızca satışa sunuluyor. Siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek hareket etmek bizim firmamızın asli görevi. Birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımız alanında tecrübe sahibi uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle ürünlerimizin kalite kontrolü olması gereken şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin aklında soru işareti kalmaması anlamında şeffaf çalışma ortamımızın denetimini sizlere sunuyoruz. İstediğiniz zaman çalışma ortamınızı denetleyebilir ve ürünlerimizi tadabilirsiniz.

Ürünlerimizi sipariş veren bir daha vazgeçemiyor. Sizlere de sağlıklı bir yaşam için organik, doğal ürünlerden vazgeçmemelisiniz. Kalitenin adresi başarısı ile sektörde bulunmaya devam edecek. Sizlerde şubemizden doğal köy ürünleri temin etmek istiyorsanız bir an önce bizimle iletişime geçmelisiniz. İnternet sitemiz üzerinde yer alan numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR