• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dünya Diyet Beslenme Danışmanlık Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uzm.dyt Rabia Yıldız Çelik

  • firma instagram

Sağlıklı ve güzel bir vücuda kavuşmak için bazı konulara dikkat etmemiz gerekmektedir. Bu konular arasında sağlıklı ve düzenli bir beslenme alışkanlığı ve düzenli spor aktivitelerinin yapılması gelmektedir. Bu şartların yerine getirilmesi sırasında tek başımıza çözüm üretememekte ve profesyonel desteğe ihtiyaç duymaktayız. Bu profesyonel desteği Dünya Diyet Beslenme Danışmanlık Merkezi olarak bizler sizlere sunmaktayız.

Dünya Diyet Beslenme Danışmanlık Merkezi Kahramanmaraş ilinin Elbistan ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Kahramanmaraş danışmanlık sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Merkezimizde sizlerin aşırı kilo problemi sorunlarınıza, kilo alamama sorunlarınıza, dengeli ve düzenli bir beslenme düzeni oluşturamamanıza, farklı hastalık türleri için gerekli olan diyet çeşitlerinin belirlenmesi konularında sizlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi sizlere sunarken sağlığınızı tehdit etmeyecek düzeyde bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizi alanında profesyonel eğitim almış, tecrübeli, güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile merkezimizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin beslenme düzeniniz ile ilgili farklı konularda profesyonel hizmete ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Dünya Diyet Beslenme Danışmanlık Merkezi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR