• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Duyar Oto Mekanik & Tuning Service

firma adresi

Adres :

İpekçiler Mahallesi Ereğli Caddesi No : 44 İzmir » Tire
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fahri Duyar
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 843 99 87

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İzmir ili Tire ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmetler sunan Duyar Oto Mekanik & Tuning Service isimli işletme olarak kaliteli, teknolojiyi bünyesinde bulunduran, hızlı, kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimizin tüm güncellemelerini zamanında yaptırmakta ve hizmetlerimizin kalite oranlarını üst noktalara taşımaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmetler bünyesinde kullandığımız malzemelerde kaliteli yapılara sahip olmakta ve bu sayede müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet dahi yaşamamaları sağlanmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz tüm hizmetleri her zaman en uygun fiyatlar ile sunmakta ve müşterilerimizin maddi zorluk yaşamadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımız mesleklerinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Elemanlarımızın bu özellikleri sayesinde müşterilerimizin memnun kalacakları ve pişman olmayacakları şekilde hizmetler almalarını sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmetler bünyesinde kullanılan malzemeler her zaman kaliteli yapılara sahip olmakta ve özenli bir şekilde temin edilmektedir. Sunduğumuz tüm hizmetler işletmemizin garantisi altında bulunmaktadır. Belli süreler içerisinde yaşayacağınız sorunlar ücretsiz bir şekilde işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, sorunsuz, hatasız, güvenilir, hızlı ve profesyonel hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer İzmir moto tamir sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek veya iletişim kurarak memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız uygun fiyatlı şeklide hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR