• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dyt. Mediha Bitmez

Adres :

Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. 46. Sok. Kimyonşen Apt. No: 1 Kat: 2 Hatay » Samandağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mediha Bitmez

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 841 19 19

Dyt. Mediha Bitmez olarak Hatay'da sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Hatay danışmalık alanında hizmet veren firmamız Dyt. Mediha Bitmez olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler birçok kişinin ihtiyacı olan kilo sorunları ve sağlıklı beslenme üzerine danışmalık hizmetidir. Bu hizmetlerimiz de ihtiyacına yönelik olarak bireysel bir şekilde sizlere özel olarak sunmaktayız. Firmamız sunduğu hizmetlerinde sağlığınızı koruyarak hizmet vermeye ve hizmetimiz sonrası müşterilerimize sağlıklı bir beslenme düzeni bırakmaktayız.

Danışmalık merkezimizin sunduğu ilk hizmet çocuklarda beslenme danışmanlığıdır. Çocuklarda beslenme danışmanlığı büyük bir önem arz eden hizmetlerimizden birisidir. Çünkü çocukluk dönemi oluşturan 3 ila 18 yaş arası büyümenin ve gelişimin en çok gözlendiği dönemdir. Bu sebeple bu dönemde çocukların beslenmesi yeterli seviyede ve düzenli olmalıdır. Bizler de danışmalık merkezi olarak çocuklarınıza vücut ölçülerine göre bir beslenme planı çıkarak onların gerekli kilo ve büyümeyi göstermesini sağlamaktayız. Danışmanlık hizmeti alan çocuklarında danışmanlık sonrası alıştığı sağlıklı ve düzenli beslenme ile birlikte sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamaktayız.

Bir diğer hizmetimiz ise sağlıklı kilo vermedir. Sağlıklı kilo verme hizmetimiz kilo seviyesi gerekli kilosundan yukarıda olan bireyler için sunulmaktadır. Gerekli inerken verilen kiloların çok hızlı ve kısa sürede verilmesi insan sağlığına çok daha büyük zararlar verebilmektedir. Bu sebeple sağlığınız için kilo verme işlemini gerekli zamana yayarak kontrollü şekilde vermenizi sağlamaktayız. Diğer hizmetlerimiz için online olarak da hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR