• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

E-toptan Baby Kids Junior Hbl Çocuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Habil Koç

İstanbul giyim sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda önceliğimizi çocuklara veriyoruz. Günümüzde kullanılan kumaşlar ve boyalar ne yazık ki çocukların sağlığını olumsuz etkiliyor. Bu sağlığa uygun olmayan kumaş ve boyalar sadece çocuk kıyafetlerinde kullanılmıyor fakat çocukların cildi daha hassas olduğu için bu kıyafetlerden daha kolay etkileniyor. Çocuklarınız için tercih edeceğiniz güvenilir kıyafetlerin yüksek fiyatlarla sizlere sunulmasından şikayetçisiniz değil mi? O halde firmamızı tercih etmeye ne dersiniz? Firma olarak önceliğimizi çocuklara veriyoruz ve onlar için kullanışlı, kaliteli ve sağlığa uygun kıyafetler hazırlıyoruz. Hazırladığımız bu kıyafetleri uygun fiyatlarla sizlere sunmaya gayret ediyoruz.

Bebekleriniz ve çocuklarınız için farklı yaş aralığında sizlere sunulan bu ürünler kaliteli kumaşlardan ve boyalardan hazırlanmıştır. Hazırlanan bu kaliteli ürünler sayesinde çocuklarınızın sağlığını korumuş olacaksınız ve çocuklarınıza uygun tasarımlarla kıyafet alışverişi yapmış olacaksınız. Biz, firma olarak kız ve erkek çocuklarınız için kıyafet tasarımı ve üretimi yapıyoruz. Pantolon, kazak, tişört, elbise, bere gibi farklı kategorilere ait ürünler üretiyoruz. Aynı zamanda bebekleriniz için tercih edeceğiz puset ve kanguru imalatı yapıyoruz.

Biz, kalite standartları içerisinde gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarla çocuklarınızın sağlığını koruyarak kıyafet üretimi yapmayı hedefliyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yapmaya gayret ediyoruz. Her sezon yeni ürünler tasarlıyor, üretiyoruz. Kendimizi geliştirmek için hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen yeniliklerden ve değişimlerden anında haberdar oluyoruz. Sizler tarafından güvenle tercih edilmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR