• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebruli Patisserie

Adres :

Yenikale Mah. Mehmet Seyfi Eraltay Sokak No: 3/d Narlıdere İzmir İzmir » Narlıdere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Çelik

E-Posta Adresi :

adakaraca@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 143 22 75

Whatsapp 2:

0 (507) 143 22 75

Whatsapp 3:

0 (533) 595 25 14

Buğday tüm unlu mamullerin ham maddesi olup temel tüketim maddelerimizden olan ekmek üretiminde kullanımının yanı sıra tatlı sektöründe de gereken bir madde olup çeşitli üretimler için büyük kolaylıklar sağlarken her damak tadına uygun çeşit çeşit tatları üretmeye olanak bulmuştur. Pastacılık zaman içerisinde ayrı bir alan olarak kendi içerisinde de ayrı alanlara ayrılsa dahi bu alanda uzmanlaşma adına özel eğitimler mevcut olmuştur.

Uzman ekip ile sunduğumuz her üründe yine uzmanlık akan çok sayıda ürünü her daim müşteri ile buluşturma adına İzmir Narlıdere’de isteklere cevap veriyoruz. Müşterilerimizi dinleyerek istek ve önerileri ile hareket ederken oluşturduğumuz profil sayesinde vazgeçilmez olmanın gururunu da yaşıyoruz.

Doğum günü, özel diğer günler ve daha nice alanlarda ihtiyaç duyulan modern pastacılığı sunarken konsepte uygun şekillerde tasarlayıp ardından bu doğrultuda üreterek İzmir Narlıdere Ebruli Patisserie olarak her daim aranan hizmeti sunamaya devam etmekteyiz.

Sektörde bulunduğumuzdan bu yana herkesin damak tadına hitap etmesine dikkat yanı sıra güzellik yani estetik yönden de oldukça dikkatli olarak üretiyoruz ve üretmeye devam ediyoruz. Kolaylıkla erişilen kurumumuzdan ön bilgi için telefon ardından mekan ziyareti yapılarak özel pastalar yapılabileceği gibi normal pastaların her birini de tatmak oldukça basittir. İleriye dönük olarak bulunduğumuz yerde sunduğumuz hizmeti geliştirmeye devam ederken kalitesinden ve malzemesinden kısmadan üretim yaparak memnuniyeti sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR