• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ece Teknik

Adres :

Çaydaçıra Mah. Cihangül Sok. No: 70/ Dükkan Elazığ Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Ece

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erdal.ece@servis.arcelik.com

İnsanlar antik çağlardan itibaren ihtiyaçlarını karşılamak için bir şeyler üretme yoluna gitmişlerdir. Bu da teknoloji kavramının yüzyıllar içerisinde gelişip bugünkü halini almasını sağlamıştır. Halen gelişmekte olan teknoloji artık insanların vazgeçilmezi olmuştur. Beyaz eşyalar ise evlerimizin demirbaş eşyaları konumuna gelmişlerdir. Bunlar bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi gibi elektronik eşyalardır. Teknolojik cihazlar da zamanla kendilerini üreten insanlar gibi arıza vermekte ve arızanın giderilmesine ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaç teknolojik cihazların kullanımının artması ile doğru orantılı olarak artmış ve dolayısıyla teknik servis kavramının ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Teknik servis, teknolojik cihazların çalışma sistemine dair gerekli teknik bilgiyi bilen ve kurulumu yaptığı gibi arıza durumunda bunu giderebilme becerisine sahip personelin oluşturduğu bir iş koludur. Alanında uzman kişiler arıza tespitini gerek yerinde gerekse atölyelerde belirleyerek bu arızanın ortadan kaldırılmasını sağlarlar. Ece Teknik olarak Elazığ'da bünyemizde bulunan uzman kadromuz ile uygun fiyata dünya standartlarında hizmet sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız, Beko ve Arçelik markasının Elazığ teknik servis şubesi olarak sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimize daha kaliteli bir yaşam sunmak için ihtiyaç duyulan anda ve zamanda yardımda bulunmak firmamızın yegane amacıdır. Bu amaç doğrultusunda Elazığ Merkez'de sizlere alanında profesyonel kadromuz ile hizmet etmeye hazır bir şekilde bekliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin daha iyi bir hizmet sunmaktan geçtiğinin bilincinde olarak işimizi layıkıyla yapmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR