• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Edalım Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eda Çelik

reklam logosu
  • firma fb

Edalım Güzellik Salonu olarak Yozgat merkezde hizmet vermekte olan salonumuz Yozgat güzellik merkezi sektöründe en profesyonel uygulamaların yapıldığı, en son teknoloji cihazların kullanıldığı, kişiselleştirilmiş çözümlerin uygulandığı ve bütün uygulamalarda dünya markası ürünlerin kullanıldığı yer olarak lider konumda bulunmaktadır.

Merkezimiz uzman ve yenilikçi kadrosuyla hizmet vermekte, sektörü dünya çapında takip ederek en yeni uygulamaların, en modern çözümlerin bölgede ilk uyuklayıcısı konumunda bulunmaktadır. Bu da salonumuzu sektörünün en sevilen, en çok önerilen güzellik salonu haline getirmiştir.

Güzellik merkezi ve estetik merkezi olarak öne çıkan salonumuzda kendini bakımlı ve daha güzel hissetmek isteyen müşterilerimize konforlu, hijyenik bir ortam sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle bütün taleplerini ve arzularını dinliyor, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri en yüksek kalitede sunuyoruz. Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarla müşterilerimizin her seferinde mutlu mesut mekanımızdan ayrılmalarını sağlıyoruz.

Kalça kaldırma işlemleri, kalça büyütme işlemleri, göğüs kaldırma işlemleri, dudak dolgu işlemleri, dudak renklendirme işlemleri, kaş tasarımı, kırışık düzeltme işlemleri, lazer epilasyon, RF kırışık tedavisi, porselen makyaj, dermapen uygulaması, kalıcı makyaj, sülük tedavisi, dövme silme işlemi, göğüs büyütme işlemleri, 3d kıl tekniği kaş tasarımı, epilasyon ve daha onlarca farklı uygulama merkezimizde başarıyla yapılmakta, profesyonel çözümler ortaya konulmaktadır.

Uzman estetisyen tercihinde gönül rahatlığıyla salonumuzu tercih edebilir, garantili çözümlerimizden faydalanarak arzuladığınız tasarıma ve görünüme zahmetsiz biçimde sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR