• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Edessa Psikoteknik ( Seyhan Psikoteknik Değerlendirme Merkezi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şükrü Toprak

Psikoteknik alanında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan firmamız Edessa Psikoteknik ( Seyhan Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ) birmilyonnokta.com üyesidir. Günümüzde psikoteknik belgesi pek çok meslek grubu için zorunlu hale gelmiş durumdadır. Kişilerin pek çok refleksi, davranışı ve tepkileri bu testler sayesinde ölçülmekte ve sürücülük için uygun özelliklere sahip olup olmadığı tespit edilmektedir.

Biz Edessa Psikoteknik ekibi olarak Adana eğitim sektöründe uzman kadromuz ile ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar yapmayı hız kesmeden sürdürüyoruz. Firmamız kanunların belirlediği ölçütlerde eğitim ve sınavlar organize etmektedir. Her biri alanında uzman olan eğitmenlerimiz ve yönetici kadromuz ile tam donanımlı hizmetler vermeye ara vermeden devam ediyoruz.

Firmamız psikoteknik belgesi için toplamda 12’den fazla test uygulaması yapmaktadır. Bu testler sürücülerin farklı alan ve boyutlardaki dikkatlerini sınamak için özel olarak seçilmektedir. Testlerden başarılı şekilde geçen tüm adaylar ise psikoteknik belgesi almaya hak kazanmaktadır. Belge ve sonuçlar kişilere elektronik ortamdan ulaştırılmaktadır. Her zaman yenilikçi ve hızlı bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Sizlere tam donanımlı ve aynı zamanda uygun fiyatlı psikoteknik eğitimler vermek firmamızın öncelikli hedefi arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda sizlere her zaman ihtiyaç duyduğunuz düzeyde hizmetler vermeyi sürdürüyoruz. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz psikoteknik belgesi için kaliteli bir kurumdan hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR