• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Edirne Psikolog

Adres :

İstasyon Mah. İstasyon Cad, Nane Sokak Ebruli Sitesi No: 3 K: 1 D: 20 Edirne Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevcan Erikan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

edirnepsikolog@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 672 94 06

Whatsapp 2:

0 (505) 672 94 06

Edirne Psikolog

Edirne'de doğdum. Edirne Kız Öğretmen Okulu'ndan sonra, 1982 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldum. Uzun yıllar çeşitli illerde öğretmenlik yaptım. Öğretmenliğin yanısıra çocuk mahkemelerinde bilirkişi olarak çalıştım. 1990 yılında evlendim. Kızım küçük yaştayken Edirne'ye döndüm. Önce I. Murat Lisesi, 1996 yılında da Edirne Lisesi'nde çalışmaya başladım.

Türkiye Felsefe Kurumu'nun düzenlediği etkinliklerde görev aldım. 2014 yılında Birleşmiş Milletler'in desteklediği Milli Eğitim ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın katılımcı olduğu Sabancı Üniversitesi'nin "Toplusal Cinsiyet" konulu "Mor Sertifika Projesi"nde çalıştım. Edirne il sorumlusu olarak sürdürdüğü bu çalışmalarda çeşitli illerdeki etkinliklerde yer aldım.Uludağ Üniversitesinden "Zeka ve Akıl Oyunları", Aydın Üniversitesi'nden "Çocuk Objektif Testleri" ile "WISC-R" uygulama eğitimi ve ayrıca "Aile Danışmanlığı" eğitimi aldım. Öğretmenlik yaşamına 2017 yılında Edirne Lisesi'nde veda ettikten sonra, halen kendi işyerimde bireysel ve aile danışmanı olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim..

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR