• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Oto Kuaför

Adres :

  Hürriyet Mahallesi Zonguldak Caddesi No: 43 Karabük  Karabük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atıf Başkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@efeotokuafor.com

Whatsapp 1:

0 (542) 545 49 66


Efe oto Kuaför olarak yıllardır sizlere itina ile hizmet vermekteyiz siz değerli müşterilerimiz gönül rahatlığıyla temizlik hizmetlerini sunmaktayız.

Vizyoumuz olarak işimizi gerçekten severek yapıyoruz,özen ve itina göstererek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.Memnuniyet odaklı çalıştığımız için siz değerli müşterilirimizin mumnuniyeti bizim için herşeyden önemlidir.Misyonumuz olarak Her türlü iş geliştime projelerimizi sürdürmekteyiz.Yeniliklere açık ,ilkelerimizden ödün vermeyerek sürdürülebilir bi çalışma yapmaktayız.Sadece araç temizliği hijyeni değil.ev,ofis ,işyeri, tadilat sonrası temizlik vs. yaşam alanlarınızda da temizlik ve hijyeni kendimize vazife ederek çalışmaktayız..Efe Oto kuaför olarak yeni hizmetlerimiz ve güler yüzlü personelimizle sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz..Amacımız ilk olarak müşteri memnuniyetidir.Alanında temizlik ve müşteri memnuniyeti açısından en iyi olmayı hedeflemiştir.
Firmamız kuruluşunun ilk gününden bu güne kadar hijyen unsuruna çok önem vermiştir.Çünkü temizlediğimiz bölgeler günlük yaşamda içinde bulunduğumuz ortamları kapsamaktadır.Gözle görülemeyen mikroplar temizlendiğini sandığınız bölgelerde hala bulunmaktadır.Firmamız bunlara özel olarak işlem yapmaktadır ve kullandığımız temizlik ekipmanları tse standartlarına uygundur.
Peridoyik temizlikte iş yerlerinize temizlik elemanlarımızı sizin istediğiniz ölçüde seçeriz ve elemanlarımızı sizin takdiriniz karsısında o pozisyona atarız.Elemanlarımızın güler yüzlü olmasına çok dikkat ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR