• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efor Koltuk Döşeme ve Mobilya İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Adres :

Çınardere Mah Ankara Cad Koçhan Apt. No: 41/b Pendik / İstanbul İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Sağlam

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eforkoltuk34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 731 90 75

Koltuk Döşeme ve Mobilya İmalat sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.


Efor Koltuk Döşeme ve Mobilya İmalatolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

Efor Koltuk Döşeme ve Mobilya İmalatolarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.


Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

koltuk kanepe ve baza döşemesi ve imalatı ile hizmetinizdeyiz.....

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR