• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Efruz Güzellik Merkezi

firma adresi

Adres :

Yunus Emre Mahallesi Kıbrıs Caddesi No: 15/2 İstanbul » Sultangazi
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Filiz Karakoç
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (507) 036 47 63

  • firma instagram

Efruz Güzellik Merkezi, güzellik ve bakım alanında İstanbul'un Sultangazi ilçesinde bulunan öncü bir kuruluştur. Köklü deneyimimiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Firmamız güzellik ve bakım sektöründe sunduğu geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmak için çaba göstermektedir.

Müşteri memnuniyeti Efruz Güzellik Merkezi'nin öncelikli hedeflerinden biridir. Bu nedenle her müşterimize özel bir yaklaşım benimseyerek kişisel ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Firmamız olarak protez tırnak, kirpik lifting, ipek kirpik, lazer epilasyon gibi geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Firmamızda güzellik ve bakımın yanı sıra cilt bakımı, leke tedavisi, manikür, pedikür, dudak renklendirme gibi birçok hizmeti de bulabilirsiniz. Her bir hizmetimizde en son teknolojileri ve en kaliteli ürünleri kullanarak, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe Efruz Güzellik Merkezi olarak müşterilerimize sadece hizmetlerimizle değil aynı zamanda rahatlatıcı ve huzurlu bir ortam sunarak da benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz. Merkezimizin tasarımı ve atmosferi müşterilerimizin stresini atabilecekleri, kendilerini özel hissedebilecekleri bir alan yaratmak için özenle düşünülmüştür.

Profesyonel ve samimi ekibimiz her ziyaretinizde size en iyi hizmeti sunmak için burada olacak ve güzellik ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için titizlikle çalışacaktır. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onların memnuniyetini sağlamak bizim için en büyük önceliktir.

Efruz Güzellik Merkezi olarak hijyen ve müşteri memnuniyeti konularında en üst standartları benimsemekteyiz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onların güzellik ihtiyaçlarını karşılamak için, profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Her bir müşterimizin kendini özel hissetmesini ve mutlu bir şekilde merkezimizden ayrılmasını sağlamak için, en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR