• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eftalya Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eylem Özkara

İnsanoğlu tarih boyunca bedenini güzelleştirmek için çareler aramıştır. Bunun en eski örneği, ilkel topluluklarda bile yüzlerini bitkisel veya madensel boyalarla boyamalarıdır. Ayrıca bitkilerden ve ağaçlardan yapılmış kokulu yağlar, macunlar, koku tabletleri, sürme, kına, pudra vb. kullanmışlardır. Halen de kına ve pudra kullanılmaktadır.

Günümüzde de bakımına önem veren yıllara meydan okuyan birçok insan olmakla beraber, kendini zamanın akışına bırakan, yılların kendilerinde deformasyon yapmasına izin veren güzelliklerinin ortaya çıkmasını önemsemeyen ve bunun çok zor olduğunu düşünenler de vardır.

Konuya gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaştığımızda şunu görürüz ki; doğaya karşı gelemeyiz ve zamanı tersine çevirip yaşlanmayı durduramayız. Ancak bilimin bize sunduğu imkânlardan faydalanabiliriz. Böylece bakımlı, sağlıklı formda ve zinde bir şekilde yaşayabilir, olması muhtemel deformasyonları olabildiğince aza indirger veya erteleriz. Hatta güzelliklerinizi ön plana çıkarabiriz.

İnsanlar ilk tanıştığında karşısındaki hakkında ilk önyargıya bilinçaltından ilk birkaç dakika da hatta birkaç saniyede varırlar. Bunda da en etkili olan faktör karşısındakinin kendi bakımına verdiği önemdir.

Tabiî ki porselen gibi bir cilt 70 yaşında bir insanda olamaz. Fakat zamanı geriden takip etmek bizleri son derece mutlu eder. Son sistem cihazlarımızla ve en kaliteli cilt bakım ürünlerimizle cildinizin genç kalmasını, kırışmamasını leke ve çatlakların giderilmesini sağlayabiliriz. Kendimizi güzel bulmak beğenmek ruhende bizi rahatlatır ve hayata daha pozitif daha güvenle bakmamızı sağlar.

İnsanların bacak, bel ve kollarındaki portakal kabuğu görünümü vücudun selülit dokularıdır. Bunları ağrısız ameliyatsız kavitasyon, radyofrekans, meditasyon, masaj, yosun maskesi, ısı battaniyesi vb. yöntemlerle ve sizlerin de desteğiyle giderebiliriz. Ayrıca istenmeyen tüylerinizden de kurtulmanızı sağlayabiliriz. Görüntünüze olumsuz etki etmesini önleyebiliriz.

Ben kendini mesleğine adamış ve kamuda öğretmelik yapmış biri olarak sizlere daha yakın olabilmek ve bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaşmak için Eftalya Güzellik Salonunu açtım. Sadece bayanlara hizmet veren kadın kadına, sıcak bir ortam oluşturduk. Güler yüzlü ve yetenekli yardımcı elemanlarımla sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, öncelikle sağlığınızı tehlikeye atmadan, bilinçli güvenli ve kaliteye önem veren çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Ayrıca kendinizi teslim edeceğiniz bu sektörde yetkisi olan insanların olmasını tercih etmenizi tavsiye eder, süslü yatırım yapıp göz boyayanların değil, İyi netice alanın, dürüst çalışanın kazanacağı bir dünya dilerim.

Eylem ÖZKARA

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR